اکران آنلاین فیلم “بچه های دشت” از 13 تیر در گروه هنرو تجربه

فیلم سینمایی “بچه های دشت” به کارگردانی اسماعیل مسعودی و تهیه کنندگی عباس مسعودی(برادران اقلیدی) از 13 تیر در گروه سینمایی هنرو تجربه و از طریق سایت هاشور به صورت آنلاین اکران می شود .

 به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنرو تجربه ،فیلم سینمایی “بچه های دشت” به کارگردانی اسماعیل مسعودی و تهیه کنندگی عباس مسعودی(برادران اقلیدی)  با حضور بازیگرانی همچون متین آراسته، بابک زرنویس زاده،شمس الآفاق شفیعی،پریسا درافشان ساخته شده است.

 در خلاصه داستان این فیلم امده است : پسربچه ای که به واسطه انتقالی پدر معلمش به روستا قصد دارد باخرابکاری و اقدامات هنجارشکن داخل روستا و مدرسه، پدر و خانواده را تحت فشار قرار دهد که به شهر برگردند اما دراین مسیر اتفاقاتی می افتد که مانع از اهداف او می شود و درپایان متنبه می شود که به پا به پای پدرش به تلاش و فعالیت ادامه دهد و راه درست را پیشه بگیرد.

در این فیلم سعی شده با رویکردی متفاوت در قالب ژانر کودک، به چالش های مهاجرت از روستا به شهر و بالعکس پرداخته شود و با لحنی کنایی علاوه بر پرداختن به خرده فرهنگ ها که ریشه در سنت های اصیل دارد چالش ها و تفاوت های دیدگاهی نسل نو و گذشته را مورد بررسی قرار دهد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه این فیلم دوشنبه 11 تیردر پردیس سینمایی گلستان شیراز با حضور سازندگان اثر ،هنرمندان سینما و تاتر ،مدیران و شخصیتهای فرهنگی برگزار می شود و اکران آنلاین این فیلم از روز چهارشنبه 13 تیر  از طریق سایت هاشور آغاز می شود .

“بچه های دشت” در  پنجاه و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد برگزیده و موفق به دریافت دیپلم افتخار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *