استقبال مخاطبان از مستند سینمایی «ایساتیس» در هنر و تجربه 

اکران فیلم مستند سینمایی «ایساتیس» به کارگردانی علیرضا دهقان در تهران و یزد ادامه دارد.

به گزارش جهان سینما به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، اکران عمومی فیلم مستند سینمایی «ایساتیس» به کارگردانی علیرضا دهقان و تهیه‌کنندگی علیرضا دهقان و راحیل صحرایی از روز جمعه ۲۲ دی در سینماهای «هنر و تجربه» آغاز  شده و با استقبال خوب مخاطبان، هم اکنون در رتبه چهارم پرمخاطب‌ترین فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه در 5 سال گذشته قرار دارد.

   به دنبال استقبال مخاطبان اکران این مستند سینمایی در شهر یزد تا پایان سال ادامه خواهد یافت و در هفته جاری سانس‌های ویژه‌ای برای این فیلم در «موزه سینما» تهران در نظر گرفته شده است.  

 در خلاصه داستان «ایساتیس» آمده است: «این داستان سفر است. سفری به درازای هزاران سال در دل کویر بی آب و علف، در مرکز این سرزمین کهن. روایتی که راویانش آب، باد، خاک و آتش هستند. این آشنایان ناآشنا، پس گوش دل بسپار که شرحی شنیدنی است.»  فیلم مستند «ایساتیس»، پیش‌تر جایزه بهترین فیلم هفتمین جشنواره جهانی فیلم اوشن سیتی آمریکا، جایزه بخش اکولوژی در نهمین جشنواره سبز مونته‌نگرو، جایزه ویژه دبیر چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، نامزدی سیمرغ بهترین فیلم مستند سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، نامزدی بهترین فیلم نتپک سی و هشتمین جشنواره جهانی فجر، تندیس سیمین بهترین مستند از جشنواره بین المللی فیلم رشد، جایزه بهترین فیلم بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره بین المللی جشنواره شهر، نامزدی بهترین فیلم و بهترین صداگذاری از جشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *