نمایش «میان صخره‌ها» در جشنواره ولز انگلستان

فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» به کارگردانی مختار عبدالهی (تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی) در هفتمین جشنواره فیلم ولز انگلستان روی پرده می‌رود.

به گزارش جهان سینما به نقل از  روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فیلم «میان صخره ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه کنندگی محمد احمدی در هفتمین جشنواره فیلم ولز انگلستان همراه چهار فیلم دیگر نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی شده است. این جشنواره 23 شهریورماه آغاز می‌شود.

 این فیلم که نخستین تجربه عبداللهی در تولید فیلم بلند محسوب می‌شود پیش از این در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی داکا، کودک باف، کودک لاکنو، درون خانوادگی روسیه و کودک سئول حضور داشته و موفق شد، جایزه ویژه داوران و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک را از آخرین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان و جوایز بهترین فیلم و بهترین بازیگر را از هجدهمین جشنواره بین‌المللی درون خانوادگی (Within the family) روسیه دریافت کند.

 داستان این اثر روایتگر ماجراهای ابراهیم و ایلما خواهر و برادری چوپان است که در نبود پدر و مادر خود، گوسفندان را برای چرا به دشت می‌برند ولی در این میان مشکلاتی رخ می‌دهد که باید با آنها مواجه شوند. اسماعیل مرادی، مریم آل‌احمد، حمیدرضا غیبی و آندیا یحیی پور بازیگران اصلی این فیلم هستند.

 «میان صخره‌ها» تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *