پیام تبریک مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران به مناسب روز خبرنگار

مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش جهان سینما به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران تبریک گفت و از همکاری آن‌ها با انجمن سینمای جوانان ایران قدردانی کرد.

در این متن آمده است:

«اینکه گفته می‌شود «مطبوعات» یکی از ارکان مردم‌سالاری است، امروز یک واقعیت عینی انکارناپذیر است، رسانه رابطه دولت و ملت، حاکمیت و مردم، مردم و مردم و همه مناسبات اجتماعی‌-رفتاری را تعریف و ترسیم می‌کند و نظم عمومی را برقرار می‌سازد و کیست که نداند؛ این خبرنگاران عزیز و شریف هستند که با همت خود این مهم را محقق می‌سازند.

خوشحالم که خود نیز فعالیت رسانه‌ای را در جایگاه خبرنگار آغاز کرده‌ام و امروز و همیشه به آن دوران کاری‌ خود افتخار می‌کنم.

ضمن پاسداشت تلاش‌های بی‌وقفه جامعه خبرنگاری و تبریک «روز خبرنگار» به آن‌ها، امیدوارم، امسال نیز از همراهی سازنده، منتقدانه و مشفقانه جامعه خبری در فعالیت‌های انجمن سینمای جوانان ایران، خاصه در برگزاری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران بهره‌مند گردیم و بتوانیم الگوی مناسب از تعامل پیشرو در فضای رسانه‌ای کشور به‌ وجود آوریم.»

چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۲ به دبیری مهدی آذرپندار برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *