با حضور هادی مقدم دوست / هفدهمین جلسه از فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه  فردا برگزار می‌شود

فیلم‌های کوتاه «ارغوان»، «آقای مرد»، «تو هنوز اینجایی» و «مجلس شبیه» در هفدهمین جلسه از فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه، با حضور هادی مقدم دوست اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

 به‌گزارش جهان سینما به نقل از روابط‌‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هفدهمین جلسه از هشتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه 16 مردادماه 1402 با نمایش 4 فیلم کوتاه ایرانی در پردیس سینمایی بهمن برگزار خواهد شد.

در هفدهمین جلسه از فصل هشتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌ کوتاه داستانی «ارغوان» به کارگردانی فاطمه اصغری علایی، «آقای مرد» به کارگردانی امیرحسین اجلی، «تو هنوز اینجایی» به کارگردانی کتایون پرمر و محمد روحبخش و «مجلس شبیه» به کارگردانی مهدی رمضانزاده به نمایش در می‌آیند.

در این رویداد هادی مقدم‌دوست، نویسنده، کارگردان، کارشناس و مدرس مطرح سینمای ایران، به‌ عنوان کارشناس جلسه هفدهم، پس از اکران آثار با کارگردان‌های فیلم‌های کوتاه به نمایش درآمده به گفتگو می‌نشیند و آثار را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.

محمد قاسمی، مجری تلویزیون، کارگردان و تهیه کننده، به عنوان مجری و کارشناس فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه تهران حضور خواهد داشت.

«ارغوان» به نویسندگی فاطمه اصغری علایی، کارگردانی محمد پهلوان و تهیه کنندگی محمدرسول رستمی تهیه و تولید شده است.

«آقای مرد» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین اجلی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران تهیه و تولید شده است.

«تو هنوز اینجایی» به کارگردانی و نویسندگی کتایون پرمر و محمد روحبخش و تهیه کنندگی سامان سالور تهیه و تولید شده است.

«مجلس شبیه» به کارگردانی، نویسندگی مهدی رمضانزاده و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر مشهد و مهدی رمضانزاده تهیه و تولید شده است.

هفدهمین جلسه فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه با همکاری موسسه فرهنگی، تبلیغاتی بهمن سبز-پخش رویش، دوشنبه‌ 16 مردادماه 1402 ساعت 15 در پردیس سینمایی بهمن برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

خواهشمندیم مخاطبانی که در هفته‌های گذشته پاتوق فیلم کوتاه تهران حضور داشته‌اند، حتما کارت ورود به سالن را همراه خود داشته باشند.

حضور برای تمامی علاقه‌ مندان آزاد و رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *