معرفی ۲۴ فیلم جشنواره چهل و یکم

اسامی فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ چهل و یکمین جشنواره فیلم فجراعلام شد.

به گزارش جهان سینما به نقل از روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، اسامی ۲۴ فیلم ها راه یافته به بخش سودای سیمرغ چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر توسط مجتبی امینی اعلام شد .

دبیر این دوره جشنواره پس از رونمایی از پوستر، اسامی فیلم های راه یافته به بخش اصلی را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱-فیلم سینمایی «آن ها مرا دوست دوست داشتند» به کارگردانی و تهیه کنندگی  محمدرضا رحمانی

۲-فیلم سینمایی «آه سرد» به کارگردانی ناهید عزیزی و تهیه کنندگی سیدرضا محقق

۳-فیلم سینمایی «اتاقک گلی» به کارگردانی محمد عسگری و تهیه کنندگی داود صبوری

۴-فیلم سینمایی «استاد» به کارگردانی سید عماد حسینی و تهیه کنندگی بهروز افخمی

۵-فیلم سینمایی «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه کنندگی محمود بابایی

۶-فیلم سینمایی «بچه زرنگ» به کارگردانی هادی محمدیان ،بهنود نکویی ؛محمد جواد جنتی ،تهیه کنندگی حامد جعفری

۷-فیلم سینمایی «پرونده باز» است به کارگردانی کیومرث پور احمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی

۸-فیلم سینمایی «جنگل پرتغال» به کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی

۹-فیلم سینمایی «چرا گریه نمیکنی» به کارگردانی علیرضا معتمدی و تهیه کنندگی سیدرضا محقق

۱۰-فیلم سینمایی «در آغوش درخت» به کارگردانی بابک خواجه پاشا و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح

۱۱-فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی و تهیه کنندگی مجیدرضا بالا

۱۲-فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج و تهیه کنندگی جلیل شعبانی

۱۳-فیلم سینمایی «سینما متروپل» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کنندگی سید حامد حسینی

۱۴-فیلم سینمایی «شماره ده» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه کنندگی ابراهیم اصغری

۱۵-فیلم سینمایی «عطر آلود» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی یوسف منصوری

۱۶-فیلم سینمایی «غریب» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی حامد عنقا

۱۷-فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه کنندگی کامران حجازی

۱۸-فیلم سینمایی «کاپیتان» به کارگردانی محمد حمزه ای و تهیه کنندگی سیدصابر امامی

۱۹-فیلم سینمایی «گلهای باوارده» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید سعدی

۲۰-فیلم سینمایی «وابل» به کارگردانی تورج اصلانی و تهیه کنندگی سپهر سیفی

۲۱-فیلم سینمایی «های پاور» به کارگردانی هادی محمد پور و تهیه کنندگی مهدی عظیمی و اباذر جوکار

۲۲-فیلم سینمایی «هفت بهار نارنج» به کارگردانی فرشاد گل سفیدی و تهیه کنندگی محمد کمالی پور

۲۳-فیلم سینمایی «هوک» به کارگردانی حسین ریگی و تهیه کنندگی علی آشتیانی پور

۲۴-فیلم سینمایی «یادگار جنوب» به کارگردانی پدرام پورامیری و حسین دوماری و تهیه کنندگی مجتبی رشوند

فیلم های بخش رزرو

۱-فیلم سینمایی «بهشت تبهکاران» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی و تهیه کنندگی فتح الله جعفری جوزانی

۲-فیلم سینمایی «اخت الرضا» به کارگردانی و تهیه کنندگی سید مجتبی طباطبایی

۳-فیلم سینمایی «جان جانان» به کارگردانی شادی آفرین الهیاری و تهیه کنندگی حبیب الله یاری

۴-فیلم سینمایی «۴۸ ساعت» به کارگردانی ابوذر حیدری و تهیه کنندگی حسین رضوی

فیلم‌های رزرو در صورت آماده شدن نسخه نهایی فیلم به بخش مسابقه اضافه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.