آغاز دور جدید اکران فیلم عینک برای مدارس / رونمایی از تیزر جدید

همزمان با آغاز دور جدید اکران فیلم سینمایی عینک به کار گردانی رضا آقایی و تهیه کنندگی مهدی عظیمی میرآبادی تازه ترین تیزر این فیلم رونمایی و منتشرشد

 به گزارش جهان سینما به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه،  دور جدید اکران فیلم سینمایی «عینک» از روز چهارشنبه 21 دی  ویژه مدارس  سینماهای منتخب  گروه سینمایی هنر و تجربه  آغاز شد.. و قرار است این فیلم در سانس های صبح سینماها  با هماهنگی مسئولان مدارس برای دانش اموزان به نمایش در بیاید.

همزمان با آغاز دور جدید اکران فیلم عینک تازه ترین تیزر این فیلم رونمایی و منتشر شد.

مدیران و مربیان مدارس سراسر کشور در صورت تمایل برای هماهنگی برای اکران این فیلم برای داشن آموزان و اولیا و مربیان می توانند با شماره تلفنهای 02188673280،02188673281 تماس حاصل فرمایند.

داستان فیلم «عینک» درباره خواهر و برادری است که در روزهای نزدیک عید تلاش می‌کنند تا عینک مادربزرگشان را تعمیر کنند. در این راه با «امان» پسر بچه افغان آشنا می‌شوند که ادعا می‌کند می‌تواند به آنها کمک کند.

راستین عزیزپور، سانیا رمضانی، مهدی هاشمی و پرویز بزرگی از جمله بازیگران فیلم «عینک» هستند.

عوامل فیلم «عینک» عبارتند از؛ کارگردان: رضا آقایی، نویسنده فیلمنامه: رضا آقایی و علیرضا شریف کاظمی، مدیر فیلمبرداری: داود محمدی، صدابردار: امیر عاشق حسینی، تهیه‌کننده: مهدی عظیمی میرآبادی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.