شکل‌گیری دومین کمیته تخصصی در انجمنVOD/ توسعه بازار در دستور کار قرار گرفت

دومین کمیته تخصصی انجمن شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین با عنوان کمیته «توسعه بازار» تشکیل جلسه داد.

به گزارش جهان سینما به نقل از روابط عمومی انجمن شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین، این جلسه به میزبانی محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن و با حضور اعضای کمیته شامل حمید پروازی از پلتفرم لحظه‌نگار، محمدرضا نادری از پلتفرم هابینا، محمد و سعید شهبازی از پلتفرم فیلم‌ناب و آرش دارابیان از پلتفرم اپیزود تشکل شد. در این جلسه دارابیان مسئولیت ریاست کمیته را برعهده گرفت.

کمیته توسعه بازار که بعد از کمیته هماهنگی تولید و نمایش دومین کمیته تخصصی موجود در انجمن شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین محسوب می‌شود، اهداف و برنامه‌هایی چون رسیدن به فصل مشترک میان شرکت‌های مختلف، پیگیری اهداف این فصل مشترک، انتقال توانمندی‌های پلتفرم‌های مختلف به موسسات دیگر، حرکت در مسیر قوی‌تر کردن وجهه صنعتی پلتفرم‌ها، تهیه کلیاتی از خواست‌های شرکت‌ها و تنظیم آن در قالب برنامه و ارائه به هیات مدیره انجمن را پیگیری خواهد کرد.

دومین کمیته تخصصی انجمن، براساس مصوبه هیات مدیره انجمن تشکیل شده و انتظار می‌رود با گرد هم آمدن اعضای انجمن و پلتفرم‌های مختلف تنوع نوع نگاه و دغدغه‌ها در این جلسات مطرح شده و بعد از قرار گرفتن در چارچوب اهداف کمیته‌ها تبدیل به دستورالعمل‌هایی کاربردی برای برطرف کردن مشکلات پیش روی پلتفرم‌ها و رونق بازار این شرکت‌ها و موسسات شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *